Lastepäev

// Registreerimine avatud kuni 01.05. //

Sellel kevadel, 4.-5. mail on toimumas Tartu Salemi kirikus lastepäev.

Jah, justnimelt 4.-5. mai, sest seekord on võimalus kirikus ka ööbida!!!

Kevadine lastepäev on väga hea eelsoojendus suvel toimuvaks lastelaagriks, nii et kõik, kes plaanivad lastelaagrisse tulla, tulge ka lastepäevale! Sellel korral on lastepäeva teema misjon ja misjonitöö. Mis asi see üldse on? Ja mida see tähendab? Sellest ja paljust muust saab siis teada! Oodatud on kõik lapsed vanuses 7-12 aastat!

Kahe päeva jooksul saavad lapsed osa olla erinevatest tegevustest. Kavas on põnevad töötoad, mängud, Piiblilood, laulud, söömine, filmikas jne.

Kogunemine algab 4. mail kell 11:45. Programm sellel päeval lõpeb kell 19:30, siis vaadatakse veel koos filmi, mille orienteeruv lõpp on kell 22:00. Seega, kui laps EI JÄÄ ööseks, siis on võimalik talle sellel ajal järele tulla. Kui laps JÄÄB ÖÖSEKS, siis tuleb kaasa võtta magamisasjad (madrats, magamiskott, padi).

5. mail kell 11:00 on kirikus jumalateenistus, kuhu on kõik lapsevanemad oodatud. Lapsed osalevad samuti mingi osa teenistusel, kuid enamuse ajast viibivad allsaalis, kus toimub nendele eraldi programm. Lastepäeva lõpp 5. mail on umbes kell 12:30.

*Lastepäev on TASUTA

Küsimuste korral võtta ühendust:

Ene-Ly Roosimaa (Tartu Salemi kogudus)
56613790
enely.roosimaa@gmail.com

Marie Laugesaar (Mooste kogudus)
53082108
marielaugesaar@gmail.com

Registreerimine