Lastelaager

Tartu Salemi Baptistikoguduse ja Mooste Baptistikoguduse ühine 7-12-aastastele lastele mõeldud kristlik lastelaager toimub 7.-9. juulil Mooste palvela territooriumil.

Laagris saavad lapsed võtta osa erinevatest töötubadest, mängudest ja muudest toredatest tegevustest. Laager lõpeb ühise teenistuse ja tordi söömisega, kuhu on väga oodatud ka kõik lapsevanemad.

Ööbimine toimub telkides, seega tasub juba varakult endale telk valmis otsida :)

Laagritasu: 20 €

Tartu Salemi Baptistikogudus
IBAN SEB: EE461010152001809009
IBAN Swedbank: EE832200221005109196
Seletus: lapse nimi, lastelaager 2023

Küsimuste korral võtke ühendust laagri juhiga
Marie Laugesaar
53082108
marielaugesaar@gmail.com

Registreerimine

Lapsevanemana olen teadlik oma lapse osalemisest laagris. Luban tal osaleda laagri tegevustes ning kinnitan, et olen teadlik riskidest, mis võivad kaasneda noorte koosviibimistel ning koostegemistel. Lapsevanemana olen teadlik, et laagris tehakse pilte ning filmitakse. Kinnitan, et olen ankeeti lisanud kogu vajaliku info lapse allergiatest ja terviseprobleemidest (sh psühholoogilistest), millest laagri läbiviijad peaksid teadlikud olema. Lapsevanemana korraldan lapse kogunemispunkti ja sealt tagasi koju transpordi. Lapsevanem kontrollib enne laagrisse tulekut, et lapsel oleks kõik vajalikud asjad olemas. Juhul, kui minu laps rikub laagri sisekorda on korraldajatel õigus ta koju saata.