Salemi ja Elva lastelaager

15-17. julil toimus Mooste baptistikoguduse palvemajas Salemi ja Mooste koguduse ühine lastelaager. Eestvedajals oli Marie Laugesaar, korraldamise abilisi oli siiski ka Elvast ja Valklast. Koht oli armas, majas on köök ja muud tugisüsteemid.

Laager algas juba reedel kell 12. Esmane ülesanne oligi telkide ülespanek millele järgnes lõunasöök. Järgnenud grupiaja eest hoolitsesid mitmed inimesed. Rudolfi grupi eest kandsid hoolt näiteks Martin Tamm ja Enely Lehtme. Teisteks grupijuhtideks olid Mari-Ly ja Ene-Ly Roosimaa, Markus Tamm Elvast, jne.

Õhtuprogrammiga aitas Helena Luude. Toidu valmistamise eest kandsid hoolt Rael Laugesaar, Anne Jürgenson Valklast ja Sigrid Lipping Elvast. Liisa Laugesaar aitas laulu juhtida, Henri Lipping toetas kitarriga ja Marie Kerikmäe klaveriga. Lauri valmistas piiblitunni ette. Nii mitmepeale oli laagri korraldamine puhas rõõm.

Lapsed olid laagris vanusest 7-12 aastat, kokku 23, korraldajaid üle kümne. Rudolf oli Pauli telgis neljakesi, öösel olevat ka jahe olnud. Kui küsida, mis oli kõige toredam, siis Rudolfi arvates rahvastepall ja jalgpall.