Pühapäevakoolist sai lastekirik

Salemi pühapäevakool alustas sel sügisel uue meeskonna ja uue nimega – lastekirik. Tegemist on sõna otseses mõttes põlvkonnavahetusega, sest tööd asuvad juhtima ühe eelmise meeskonna õpetaja kaks tütart. Lisaks on nad kaasanud teisi noori. Oleme kogudusena tänulikud Jumalale, kes kutsub uusi inimesi oma riigis kaasa teenima. Oleme tänulikud kõigile noortele, kes on valmis kaasa aitama vastutades, õpetades ja armastades lapsi Jumala riiki.

Mari-Ly Roosimaa, üks noortest juhtidest, kirjeldab nende plaane nii: „Lastekiriku teema on „Meie Jumal“, sest me soov on, et lapsed õpiksid seda Jumalat päriselt tundma, kellest me räägime. Kindlasti on meil suuremaid ja väiksemaid ootusi – tahaks, et see töö ja sõnum jõuaks ka nende lasteni, kes täna veel kirikus ei käi. Igatseme, et lastekirikust saaks koht, kuhu meie armsad lapsed tahaksid kutsuda oma sõpru.“

Praegu plaanitakse uude teenimisvaldkonda sisse elada, aga kaugemate plaanide seas on lastepäevad ja just lastele mõeldud suvelaager. Uued ja noored juhid paluvad, et kogudus hoiaks lapsi ja seda tööd väga oma palvetes, et neil oleks Jumala tarkust seda tööd teha. Lastekiriku meeskonna unistus on, et Jumal saaks lastekirikus lapsi kõnetada ning et ka aastate pärast oleks  laste eludes näha Jumala tegutsemise vilju. „Keegi pole liiga väike või liiga suur, et Jumal ei saaks teda kõnetada või tema elu täielikult muuta. Isegi kui ta on alles 5-aastane,“ on Mari-Ly ja tema meeskonna liikmed veendunud.

Hoiame siis meie uut ja noort lastekiriku meeskonda kogudusega igapäevases palves!