Jõulujumalateenistused Salemi kirikus

Salemi kiriku jõulujumalateenistused toimuvad 24. detsembril kell 16 ja 17. Tänavust olukorda arvestades on need lühemad, kuid kindlasti oma seal koht jõulumuusikal, palvetel ja jutlusel. Jutlustab Urmas Roosimaa. Jõulu esimesel pühal, 25. detsembril kell 11 toimub ristimisteenistus. Jutlustab Toivo Pilli.

Aasta lõpu jumalateenistused on järgmised: pühapäeval, 27. detsembril kell 11 jumalateenistus, kus on kaunist muusikat ja jutlustajaks külalisena Tõnu Lehtsaar. Aastat on igati sobiv ära saata palvega, ja 31. detsembril kell 18 toimuv jumalateenistus on selleks hea keskkond. Jutlustab Einike Pilli. Uue aasta vastuvõtmise jumalateenistus pühaõhtusöömaajaga toimub pühapäeval, 3. jaanuaril 2021 kell 11.

Hoolimata selle aasta tumedatest varjudest, haiguspuhangust ning maailmas valitsevatest pingetest ja segadusest, kõlab taaskord ingli julgustav sõna: „Ärge kartke! Sest vaata, ma kuulutan teile suurt rõõmu, mis saab osaks kogu rahvale.“ (Lk 2:10) Täitku meid südant rahu! Näidaku jõulude sõnum meile teed rõõmsaks kohtumiseks Päästjaga!

Salemi koguduse pastor