Mis on Alfa kursus?

Elu suured küsimused vajavad süvenemist. Inglismaalt alguse saanud ja praeguseks üle maailma levinud inimese elu põhiküsimustega tegelev ja kristlikku usku tutvustav kursus annab selleks hea võimaluse.
Teemasid jagub kümneks teisipäevaõhtuks ja üheks nädalalõpu väljasõiduks. Lisaks teemakäsitlustele saab üheskoos arutleda, oma küsimusi esitada ning kuulata Salemi koguduste liikmete lugusid sellest, mida usk neile tähendab.

Tere tulemast kõigile! Eelteadmisi pole vaja ja eriti oodatud on need, kes seni liiga palju enda elu kristlikus võtmes mõtestanud polegi. Üliõpilastele, kes enamuse kord kohal käivad, pakume ka täienduskoolituse ainepunkte! Aga vanuse ülempiiri pole!

Palume ennast registreerida 15.01ks alloleva vormi kaudu.

Lisainfo saamiseks helista 5186219 (Einike Pilli).

Ootame Sind!

Külalislahkus

Alguses maitsev snäkk, kus on võimalus suhelda ja tutvuda uute inimestega.

Sisu osa

Piibli alased teemad on valitud, et sütitada küsimuste ja arutelu tekkimist. näiteks Kes on Jeesus? Kas usk sõltub ainult meist? Miks ja kuidas ma võiksin palvetada? Kuidas Jumal tegutseb meis?

Arutelu

Üks parim osa, kus on võimalik jagada tekkinud mõtteid ja ideid läbitud teema üle ühiselt väikegrupis. Kui ei soovi, siis pole kohustust jagada. See on võimalus ausas, sõbralikus ja avatud keskkonnas kuulda teisi ja jagada enda vaatenurki.

Registreeru