Salemi noored täiskasvanud

Salemi noored täiskasvanud

Kamin on kogukond noori täiskasvanuid, kes oma igapäevaste kooliõpingute, tööelu ja laste kasvatamise kõrvalt käivad koos, et veeta üheskoos mõnusalt aega, jagades sealjuures elu rõõme ja muresid ning isiklikke kogemusi Jumalaga.

Kui kujutad korraks oma peas ette üht kaminat, siis mis mõtted Sul esimesena pähe tulevad? Soe, mõnus, hubane, lõõgastav, kodune …

Salemi Kamin on kogukond, mis ongi loodud selleks, et igal noorel täiskasvanul oleks üks mõnusalt soe ja hubane koht, kuhu on alati võimalus tulla. Kui mõtled, kuhu pärast väsitavat tööpäeva tulla või mida oma vaba nädalavahetusega peale hakata, siis viska pilk Facebooki leheküljele „Kamin – Salemi noored täiskasvanud“ ja leiad selleks kõiksugu erinevaid mõtteid - väljasõidud, lõbusad õhtud, lauamängukad, saunaõhtud, spordiüritused jne.

Samas on sõnas Kamin ka väike peidetud sõnum. KamIn ehk (ing. k) Come in väljendab keskkonda, mida Sa Kamina üritustele tulles võid oodata - avatud, mõnusalt kodune ja igaüks saab olla täpselt see, kelleks ta loodud on. Kutsume Sind olema osaks Kamina kogukonnast, tutvuma Salemi kogudusega ning võib-olla leiad kõige selle keskel ka Jumalale tähenduse oma elus. Vahet pole, kas keegi tuttavatest kutsus Sind mõnele meie üritusele, sattusid uurima Kamin kohta Facebookist või jõudsid Kamina lehele täiesti ootamatult - oodatud oled Sa igatahes!

 

Täpsem informatsioon Kamina Facebooki leheküljel! -> https://www.facebook.com/kaminsalem/

Sisestatud emailile saadeti kiri. Kirjas oleval lingil klikkides lisatakse kasutaja salemilisti.
Kontrollige sisestatud emaili
Sisestage nimi
Oletegi liitunud
Te ei jälgi enam meie uudiskirja
Kinnitamine ebaõnnestus